SONAX ALMANYA’DA İKİNCİ KEZ CAR CARE SEKTÖRÜNDE “YÜZYILIN EN İYİ MARKASI”

Almanya’da yarı resmi bir kurum olan Almanya Markalar Danışma Kurulu “Marken des Jahrhunderts” 2015 yılının Aralık ayında Car Care sektöründe “Yüzyılın En İyi Markası” kategorisinde SONAX’ı ikinci kez ödüle laik gördü.

Berlin’de bulunan Loewe Saal’de yapılan gala gecesinde, “Alman Standardları marka ödülü”  kurulunun kurusucu Dr. Florian Langenscheidt tarafından Sonax yönetim kurulu üyesi olan Daniel Ott ve Pazarlama Müdürü Franz Fischer’a takdim edildi. Ödül 250’den fazla Almanya’nın en güçlü farklı sektörlerde olan markalarına verildi ve “Yüzyılın Markaları - 2016’nın Yıldızları” dergisinde her biri ayrı ayrı takdim edildiler.

Sonax şuanda kendilerini tüketicinin zihninde kaliteleriyle, yenilik ve imajlarıyla yer ettiren “Marka Cennetindeki Yıldızlar” topluluğunun yıldız takımında yer almaktadır.

Şüphesiz, Sonax 65 yılı aşkın süredir car care sektöründe üretim ve geliştirme yeteneği ile birçok ulusal üreticiye öncülük etmesinin yanı sıra dünya çapında 100’den fazla ülkede araç bakım ürünlerini ihraç etmektedir.

Sonax Türkiye olarak markamızın almış olduğu bu ödülden dolayı Sonax yönetimini kutluyoruz. Sonax’a bu ödülü laik gören kurumlara ve Sonax’ı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyor, bu ödülü sizlerle paylaşmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

  sonax-car-care-sekterunde-yuzyilin-en-iyi-markasi-2   sonax-car-care-sekterunde-yuzyilin-en-iyi-markasi  sonax-car-care-sekterunde-yuzyilin-en-iyi-markasi-3