SONAX ANTIFRIZLI KONSANTRE CAM SUYU

SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu GTÜ Testinden En İyi Puanı Alarak Testin Galibi Oldu.

Auto Club Europa (ACE) ve Society for Technical Inspection (GTÜ) kışlık beş konsantre cam suyu ve beş kullanıma hazır karışımı bir test ile karşılaştırdı. Testin galibi tüm değerlendirmelerde SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu oldu ve “ Özellikle Tavsiye Edilir ” olarak nitelendirildi.

Diğer ürünler ise, temizleme performansındaki kalite düşüklüğü, koku sorunu ve donmaya karşı korumada sorunlar yüzünden “ Bazı Şartlarda Tavsiye Edilir ” olarak nitelendirildi.

Tüm ürünler kış koşullarında sıcaklık kontrolü esasına göre test edildi. SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu üstün performansı sayesinde “ En İyi ” seçildi. Teste tabi tutulan diğer ürünler, maliyetleri ve temizleme etkileri bakımından SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyunun gerisinde kaldı ve SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu hem en ucuz olması, hem de üstün temizleme performansı sayesinde testin kazananı oldu.

GTÜ Uzmanları ürünleri -60oC dereceye kadar test ettiler. SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu temizleme ve donmaya karşı koruma etkisi ile ön plana çıktı ve testin galibi oldu.

GTÜ test sonucu: Sonax Antifrizli Konsantre Cam Suyu üstün temizleme gücü, düşük maliyeti ve fiyatı sayesinde “Özellikle Tavsiye Edilir” olarak nitelendirildi.

Üstün özelliklere sahip Sonax Antifirizli Konsantre Cam Suyunu ve Diğer Kışlık Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayınız