SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 • Sonax Club’a nasıl üye olurum?
  • www.sonaxclub.com‘un ana sayfasında üye ol bölümünden sadece bir dakikada hemen üye olabilir, telefonunuza gelecek sms ile hemen Sonax Club’ı kullanabilirsiniz.

 • Sonax Club avantajları nelerdir?

  Sonax Club ile satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler size avantaj kazandırır. Her 1 TL tutarındaki alışverişinize 2 puan kazanırsınız. Her 200 puan karşılığında 1 TL değerinde hediye kazanırsınız.

  Alışveriş yaptıkça kazanır, kazandığınız puanlarla alışveriş yaparak yine kazanırsınız.

  Sonax Club’ ın yayınladığı tüm kampanyalardan yararlanabilir ve bu kampanyaları satın aldığınızda yine puan kazanırsınız.

 • Satın aldığım ürün ve hizmetleri nasıl hediye olarak gönderebilirim?

  Bireysel Hediye Gönderimlerinizde...

  Ürün Hediye Etmek İçin:

  Satın aldığınız ürünü hediye etmek istiyorsanız sipariş teslimat adresine hediye edeceğiniz kişinin iletişim bilgilerini ve kargo teslim adresini yazmanız yeterli olacaktır. Seçtiğiniz ürün kargo teslimat süresinde hediye olarak ulaştırılacak, fatura adresine de istediğiniz adresi eklediğinizde faturanız ayrıca gönderilecektir.

  Hizmet Hediye Etmek İçin:

  Sonax Club’dan seçip satın aldığınız araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinden birini ya da birkaçını dilediğiniz kişiye hediye etmeniz çok kolay.

  Satın almış olduğunuz araç detaylı temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin dökümünü size özel üyelik sayfanızda yer alan “Hediye Yönetimi” bölümünden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  “Hediye Yönetimi” bölümünde hediye gönder seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza çıkan ekranda, hizmeti kullanmasını istediğiniz kişinin e-mail ve gsm bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

  Ayrıca bu ekranda daha önce Sonax Club’dan satın aldığınız ve hediye edebileceğiniz hizmetler de yer almaktadır. Göndereceğiniz kişiye ait bilgileri yazdığınızda ve göndermek istediğiniz hizmeti seçtiğinizde gönder butonu ile hemen işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Sonax Club’dan hediye ettiğiniz araç temizlik, bakım ve koruma hizmeti kullanım bilgileri hediye ettiğiniz kişinin telefonuna kullanım kodu anında ulaşacaktır.

  Bundan sonra hediye edilen hizmeti kullanmak çok kolay…

  Size en yakın Sonax Uygulama Merkezinden randevu almanız gerekmektedir. Randevu günü ve saatinde hizmeti kullanmak istediğiniz Sonax Uygulama Merkezine geldiğinizde yetkili kişiye Sonax Club’a kayıtlı gsm numaranızı vermeniz yeterli olacaktır. Sonax Uygulama Merkezi yetkilisi sisteme kayıtlı gsm numaranız sayesinde gerekli işlemi yapacak, kullanacağınız hizmeti size en iyi şekilde sunacaktır.

 • Kurumsal firmayım, şirket araçlarım için nasıl yararlanırım? Avantajlar nelerdir?

  Sonax Uygulama Merkezleri Türkiye’de profesyonel anlamda yapılan araç detaylı temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin bir konsept içinde sunulduğu uygulama merkezleridir.

  Firmanız bünyesindeki tüm araçların detaylı temizlik, bakım ve koruma hizmetlerini Sonax Club üzerinden kolayca planlayabilir, toplu olarak satın alabilirsiniz.

  Toplu olarak seçip satın aldığınız hizmetleri, istediğiniz tarihte sizin belirleyeceğiniz firma yetkililerin araç temizlik, bakım ve koruma hizmetleri için kullandırabilirsiniz.

  Böylelikle firmanız için ihtiyacınız olan tüm car care hizmetlerini Sonax Club üzerinden avantajlardan da yararlanarak planlayıp satın almış olacaksınız.

  Sonax Club’dan aldığınız tüm hizmetler anında faturalandırılıp firma adresinize ulaştırıldığından firmanızın ihtiyacı olan tüm car care hizmetlerini gider olarak gösterebileceksiniz. Ayrıca Sonax Uygulama Merkezlerinden uygulamasını alacağınız tüm hizmetler için garanti belgesine sahip olacaksınız.

  İster bu hizmetleri sevdiklerinize hediye olarak gönderin, isterseniz firmanızın kullanıcılarına şirket içinde gönderim yapın yapmanız gereken çok kolay;

  Satın almış olduğunuz hizmetlerin dökümünü size özel üyelik sayfanızda yer alan “Hediye Yönetimi” bölümünden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  “Hediye Yönetimi” bölümünde hediye gönder seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza çıkan ekranda, hizmeti kullanmasını istediğiniz kişinin e-mail ve gsm bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

  Ayrıca bu ekranda daha önce Sonax Club’dan satın aldığınız ve kullanılmasını istediğiniz hizmetler de yer almaktadır. Göndereceğiniz kişiye ait bilgileri yazdığınızda ve göndermek istediğiniz hizmeti seçtiğinizde gönder butonu ile hemen işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Hizmeti kullanmasını istediğiniz kişinin telefonuna kullanım kodu anında ulaşacaktır.

  Hizmeti gönderdiğiniz kişinin bu hizmet kullanması çok kolay.

  Size en yakın Sonax Uygulama Merkezinden randevu almanız gerekmektedir. Randevu günü ve saatinde hizmeti kullanmak istediğiniz Sonax Uygulama Merkezine geldiğinizde yetkili kişiye Sonax Club’a kayıtlı gsm numaranızı vermeniz.

  Sayesinde gerekli işlemi yapacak, kullanacağınız hizmeti size en iyi şekilde sunacaktır.

  Sonax Uygulama Merkezleri uyguladığı tüm hizmetler için Garanti Belgesi vermektedir. Bu ayrıcalığı ve güveni yaşamak için sizleri Sonax Uygulama Merkezlerine bekliyoruz.

 • Sonax Club’da yapılan kampanyalardan yararlanırken hediye puan kazanmaya da devam ediyor muyum?

  Sonax Club’da yayınlanan tüm kampanyalardan anında yararlanabilir, bu kampanyaya ait ürün veya hizmeti satın aldığınızda hediye puan kazanmaya devam edersiniz.

 • Sonax Club’dan kazandığım hediye puanları ne kadar sürede kullanmalıyım? Hemen kullanmazsam puanım siliniyor mu?

  Sonax Club’dan kazandığınız puanları kullanmak için süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 • Kazandığım puanları nasıl göreceğim?

  Kazandığınız puanları üye bilgileri sayfanızdan puanlarım bölümünden kolayca görebilirsiniz.