ASWF Cam Filmi %25 İndirim Kampanyası

ASWF Cam Filmi %25 İndirim Kampanyası

 

 

Amerika’nın cam filmi üretiminde Dünya lideri, Ömür Boyu Garantili ASWF Cam Filmlerinde beklenen kampanya; Tüm Türkiye genelindeki yetkili ASWF Cam Filmi ve Folyo Uygulama Merkezleri ile bu uygulamaları içeren yetkili Sonax Servis Noktalarında kısa bir süre için geçerli Ömür Boyu Garantili ASWF Cam Filmlerinde tam % 25 indirim sağlanacaktır.

Sonax-Aswf-Cam-Filmi-Kampanyasi-Detay

Neden ASWF Cam Filmi?

  • ASWF Cam Filmi üreticisidir. Amerika’da 60.000 m² kapalı alanda son teknoloji ile Amerikan standartlarına göre üretilen dünyanın en kaliteli cam filmidir.
  • ASWF camda net görüş sağlar. Bulanık (flu) değildir.
  • ASWF cam filmleri üretici firma tarafından; renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb. deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir.
  • ASWF cam filmlerinin yapışkanı özeldir. Sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez.
  • Anten ve GPS sinyallerini etkilemez.

ASWF Cam Filmi Avantajları

Isı kaybını azaltır
Aswf cam filmler ev, işyeri veya aracınız için ilave bir ısı kalkanı görevi görerek, yazın klima sarfiyatını, kışın ise pahalı ısıtma masraflarını azaltarak toplam enerji maliyetlerini düşürür.

Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam korur
Aswf cam filmleri güneşin zararlı olabilecek yan etkilerine karşı sizi ve eşyalarınızı korur. Güneşin zararlı olabilecek ışınları sonucunda oluşabilecek cilt problemlerine ve  eşyalarda oluşabilecek solmalara karşı koruma sağlar.

Sürüş konforunu artırır
Aswf cam filmleri aracınızda, ev ve iş yerlerinizde yansımaları ve parlamaları azaltarak gündüz ve gece daha net bir görüş elde etmenizi sağlar.

Yakıt tasarrufu sağlar
Bilindiği üzere araç yakıt tüketiminin mevsim şartlarına göre %25 - 30'u klima tarafından harcanır. Doğru ve kaliteli bir cam filmi klimada %30 tasarruf sağlar. Bu da aracın yakıt tüketimi sarfiyatını ortalama %8 oranına kadar azaltabilir.

İlave güvenlik sağlar
Aswf cam filmleri küçük kaza veya deprem anında camın dağılması sonucu oluşan cam parçacıklarının savrularak yaralanmalara sebebiyet verme riskine karşı, camı tek parça tutarak dağılmasını engeller ve sizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kısmen korur.

Yatırımlarınıza değer katar
Aswf cam filmi uygulanan ev, işyeri ve/veya aracın şaşırtıcı bir şekilde daha güzel bir görünüm almasını sağlayarak yatırımlarınızın değerini korur ve hatta arttırır.

ASWF Cam Filmi Teknik Özellikleri

Excel Cam Filmi Serisi
Excel serisi non-reflektif cam filmidir. Siyah kahverengi renklidir ve tüketici ve profesyonel kullanıcılara ömür boyu dayanıklılık sağlamaktadır. Üretici firma sloganı: “Daha üstünü yok.” ASWF Uygulama Filmlerin ısı ve ışık geçirgenlikleri, UV Koruma ve Yansıma gibi Performans Verilerini alarak Ürün tercihinizi yapabilirsiniz.

Performer Cam Filmi Serisi
Performer Cam Filmi iyi bir performansa sahiptir. Yüksek performanslı bu cam filmi siyah kahverengi ve metalize film katmanı sayesinde iyi bir görüntü ve yüksek ısı engellemesi sağlar. Üretici firma sloganı: “İhtiyaçlarınızın tam karşılığı.” ASWF Uygulama Filmlerin ısı ve ışık geçirgenlikleri, UV Koruma ve Yansıma gibi Performans Verilerini alarak Ürün tercihinizi yapabilirsiniz.

Aswf Kampanya Testler

Profesyonel ASWF Cam Filmi Uygulama Merkezleri

ASWF cam filmleri Türkiye distribütörü Auton A.Ş. tarafından geliştirilen konsepte göre kurulan ASWF Cam Filmi Uygulama Merkezlerinde ASWF ürün mühendisleri tarafından eğitilmiş uzmanları tarafından şirketin uygulama teknikleri esas alınarak üretici firma standartlarına göre ömür boyu garanti kapsamında profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.
Aynı zamanda Sonax’ın Türkiye Genel Distribütörü de olan Auton A.Ş. profesyonel ASWF cam filmi uygulama merkezlerini Sonax Servislerin bünyelerinde de hizmete açmıştır.

ASWF Cam Filmleri Ömür Boyu Garantilidir!

ASWF Excel Cam Filmi: ASWF soyulma, çatlama, yapışkan kusma, ayrılma, renk değişimine karşı araç sahibi aracı kullandığı sürece garanti eder.

ASWF Performer Cam Filmi: ASWF soyulma, çatlama, yapışkan kusma, demetalleşme ve ayrılmaya karşı araç sahibi aracı kullandığı sürece garanti eder.

Not: Araç satıldığı takdirde garanti belgesi yeni araç sahibi tarafından yetkili bayilerimizden yenilenmesi  gerekmektedir.
Size en yakın ASWF Cam Filmi Uygulama Merkezi için; www.aswf.com.tr ve www.sonax.com.tr

Aswf Kampanya Arac