SONAX’DAN DİGİTÜRK’E GELENE BÜYÜK FIRSAT

Sonax olarak müşterilerimize marka değeri yüksek, güçlü kuruluşlarla ortak kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. 15 Mart – 15 Haziran 2016 tarihlerinde “Digitürk’e Gelene Sonax’dan Standart Yıkama Hediye” ve “Digitürk’e Gelene Sonax’dan Aracınızı Güzelleştirecek Fırsatlar” sloganı ile gerçekleştireceğimiz kampanya ile Sonax müşterilerine fırsatlar sunuyoruz.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya DİGİTÜRK’den 12 ay taahhüt ile Digitük’e giriş ve Lig TVsatın alana ilk 3 ay 39,99 TL, sonrasında 81,99 TL kampanyası ile kurgulanmıştır.  Digitürk’den bu kampanyayı satın alan müşteriler Sonax Uygulama Hizmetlerinden aşağıdaki hizmetlerde indirimli olarak yararlanacaklardır.

 

1A -Kampanya kapsamında Digitürk’den 39,99 TL’lik Digitürk paketini satın alan müşteri Sonax Standart Otomobil Yıkama Hediye edilecektir.

1B- Kampanya kapsamında yukarıda paketi alan Digitürk müşterisine bedelsiz Standart Otomobil Yıkamaya ilaveten aşağıdaki indirimli Sonax Uygulama Hizmetlerinden ayrıca yararlanacaklardır.

  Fırsat 1: Sonax Car Fresh Paketi  %  35’e varan indirimli olarak 275 TL yerine 187,5 TL

Fırsat 2: Sonax Detaylı Temizlik ve Strerilizasyon Hizmeti % 30’ a varan indirimle 390 TL yerine 281 TL

Fırsat 3: Sonax Nano Hybrid Temizleme, Parlatma ve Koruma Hizmeti % 30’e varan indirimle 490 TL yerine 368 TL olarak uygulanacaktır.

  1. Kampanya 15 Mart – 30 Haziran 2016 Tarihlerinde tüm Sonax Uygulama Merkezlerinde geçerli olacaktır.
  2. Digitürk'ten kurulum almış ve aktivasyon işlemi tamamlamış müşterilere, Digitürk tarafından müşteriye SMS ile kampanya kodu gönderilecektir.

 

- Kampanya kodunu almış olan müşteri kendisine gelen kampanya SMS kodunu Sonax Uygulama Merkezi yetkilisine ibraz edecektir.

 

- Sonax Uygulama Merkezi yetkilisi tarafından kod kontrolü için Auton Merkez'den kampanya sorumlusu ilgili kişi aranarak, verilen SMS kodu için uygunluk onayı alacaktır.

 

- Alınan kod uygunluk onayı sonrasında Sonax Uygulama Merkezi yetkilisi tarafından müşteri aracına ilgili kampanyanın kurgusunda seçilen işlem yapılacaktır.

 

Digitürk kampanyası hakkında bilgi almak için 0505-987-0073 / 0505-986-00-73 no’lu telefonları arayabilirsiniz.