ARACINIZIN KASKOSU GARANTİ’DEN BAKIMI SONAX’DAN

ARACINIZIN KASKOSU GARANTİ’DEN BAKIMI SONAX’DAN

17 Mart – 15 Haziran tarihlerinde geçerli olmak üzere değerli Sonax müşterilerimize özel bir kampanya düzenledik. www.garanti.com.tr üzerinden satışa çıkan “Kazançlı Kasko” projesinde kasko hizmeti satın alan müşterilerimize Sonax’dan iki fırsat sunuyoruz.

A– Sıfır Araçlar İçin SONAX Nano Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Hizmetini 390 TL yerine % 25 indirim ile 290 TL olarak sunuyoruz. Ayrıca bu hizmeti kullandığınızda aynı anda kullanılmak üzere sizlere SONAX Koltuk Koruma ve Kir Leke Önleme Hizmetini de hediye ediyoruz. 

B- İkinci El Araçlarda SONAX Express İç Temizlik Hizmetini 230 TL TL yerine % 25 indirim ile 175 TL olarak sunuyoruz. Ayrıca bu hizmeti kullandığınızda aynı anda kullanılmak üzere sizlere SONAX Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Hizmetini de hediye ediyoruz.

Kampanya Detayları;

1.Yukarıda belirtilen şartlarda uygulanacak olan kampanya www.garanti.com.tr’den “Kazançlı Kasko” satın alan müşteriler için geçerlidir. Kampanya 17 Mart – 15 Haziran 2016 tarihlerinde tüm Sonax Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.

2.       Kampanya binek araçları içermektedir. Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.

3.       www.garanti.com.tr ‘den “Kazançlı Kasko” satın aldığınızda SMS ile Sonax Kampanyasından yararlanma kodu sizlere gelecektir. Bu kodu uygulamayı yaptırmak için randevu aldığınız Sonax Uygulama Merkezlerine ibraz etmeniz gerekmektedir.

4.       Sonax Uygulama Hizmetleri hakkında bilgi almak için, http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

5.       Kampanya hizmetlerinden yararlanmak için mutlaka size en yakın Sonax Uygulama Merkezinden randevu alınız. http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yak%C4%B1n-sonax-bayi.html