Sonax Club Nedir?

Sonax Club, Auton Otomotiv A.Ş.’nin müşterilerine profesyonel anlamda yapılan araç detaylı temizlik, bakım ve koruma ürün ve hizmetlerini özel avantajlarla sunmak için oluşturduğu müşteri memnuniyeti odaklı ödül programıdır.

Auton Otomotiv; Sonax, ASWF, Carbox, Natural Fresh markalarının Türkiye distribitörüdür. Auton Otomotiv distribitörlüğündeki tüm markaların ürün ve hizmet satışı ödül programında Sonax Club adı altında toplanmıştır.

Auton Otomotiv,  Sonax Club dahilinde başka pazarlama uygulamaları ve programları da devreye sokabilir, başka program ortakları ile işbirliği yapabilir.

Sonax Club ile araç temizlik, bakım, koruma ürün ve hizmetlerini anında seçip satın alabilirsiniz. Satın aldığınız hizmeti Sonax kalite ve güvencesiyle uygulatmak da çok kolay. Size en yakın Sonax Uygulama Merkezi’nden randevu almanız yeterli.

Türkiye genelinde 100’e yakın Sonax Uygulama Merkezi’nde Sonax car care hizmetleri, ASWF cam filmi uygulaması, Carbox bagaj uygulaması profesyonel teknik ekip tarafından büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.  Müşteri memnuniyeti odaklı üstün hizmet anlayışı Sonax'ın vazgeçilmezidir. (Sonax Uygulama Merkezleri)

Sonax Club ile satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler size avantaj kazandırır.

Her 1 TL tutarındaki alışverişinize 2 puan kazanırsınız. Alışveriş yaptıkça kazanır, kazandığınız puanlarla alışveriş yaparak yine kazanırsınız. Her 200 puan karşılığında 1 TL değerinde hediye kazanırsınız.

Sonax Club’ın yayınladığı tüm kampanyalardan yararlanabilir ve bu kampanyaları satın aldığınızda yine puan kazanırsınız.

Puanlarınızı isterseniz Sonax Club’ da yer alan araç temizleme, bakım, onarım ürün ve hizmetlerini satın almak için kullanabilir ya da hediye dünyası bölümündeki sayısız hediye seçeneklerimizden seçeceğiniz hediyeye sahip olabilirsiniz.

Sonax Club’ dan satın aldığınız ürünleri anında sevdiklerinize gönderebilir, Sonax Club hizmetlerini de hediye edebilirsiniz.

Sonax Club kurumsal firmaların şirket araçlarının temizlik, bakım ve koruması için de pratik çözümler sunmaktadır.

Sonax Club’ın başka iş ortaklarıyla birlikte sunduğu diğer avantajları ve kampanyaları da mutlaka takip etmelisiniz.